Soovin eripakkumisi

Meist

 

Meist-jutt_illustratsioon_NOV2011.jpg

Natural Me e-pood on esimene ilutoodete edasimüüja Eestis, mis on eranditult keskendunud vaid puhtale orgaanilisele kosmeetikale.

Pakume teile u 1500 orgaanilise make-up, aroomiteraapia-, näo- ja kehahooldustooteid 31-lt maailmas tunnustatud kaubamärgilt. Seega, Natural Me e-poest leiate suurima valiku orgaanilist kosmeetikat Eestis.

Muuhulgas pakume teile ka palju kaubamärke ja tooteid, mida kusagilt mujalt Eestis ei leia – Erbaorganics, Florascent, Miessence, Santaverde, Natura, Florascent. Vaid Natural Me e-poe kaudu on teil võimalik endale hankida nii suurest kaubamärkide valikust puhast orgaanilist ilu. Hetkel on meil kaubamärke 31 ja juba õige pea on neid veelgi rohkem. Meil on palju häid mõtteid, millega soovime teid pidevalt üllatada!

Idee puhta kosmeetikaga tegelema hakata tekkis ikka oma vajadustest. Sai tähtsaks asjaolu, et see, mida sa oma nahale määrid on sama tähtis kui see, mida sisse sööd. Tasapisi selgus, et see on oluline väga paljudele, kuid puudub koht, kust laias valikus orgaanilisi ilutooteid hankida. Lisaks on ju teada, et Lääne-Euroopas ja eriti Põhja-Ameerikas on viimase viie aasta kõige kiiremini arenevad majandusharud just seotud orgaaniliste kaupadega. Inimesed oskavad aina rohkem väärtustada head tervist ja orgaanilised tooted on nahahoolduseks kindlalt parimad.

Püüame Natural Me e-poes teile pakkuda vaid kiidetud ja väga efektiivseid tooteid kõrge kvaliteediga kaubamärkidelt.

Oleme loonud endale kindlad reeglid. Selleks, et toodet müüa Natural Me e-poes, peab see vastama järgnevale kriteeriumile:

  • Tootel peab olema vähemalt üks sertifitseeritud orgaanilise kehahoolduse sertifikaat.
  • Kõik mitte-põllumajanduslikud või töödeldud põllumajanduslikud koostisosad, mida ei saa sertifitseerida orgaaniliseks, peavad kuuluma „Rohelisse nimekirja”. Tooteid, mis sisaldavad kasvõi üht „Musta nimekirja” kuuluvat koostisosa, ei pea Natural Me müügiks sobilikuks.

Nii saame garanteerida, et kõik Natural Me tooted on vabad mürgistest sünteetilistest koostisosadest, värvidest, lõhnadest ja säilitusainetest. Ühtlasi ka seda, et neid tooteid ei ole testitud loomadel.

Erandiks meie e-poes on vaid küünelakid. Orgaanilisi küünelakke toota ei ole võimalik. Kuna me aga soovime pakkuda oma klientidele kõike, mis kuulub ilu valdkonda, oleme me leidnud siia nii looduslikud küünelakid kui looduslikud need üldse olla saavad. Need ei sisalda kolme kõige tugevamat ja kahjulikumat kemikaali, mida enamasti kõik teised küünelakid sisaldavad. Küüntel püsivad aga suurepäraselt!

Meie südameasi täna on teid teenindada erakordselt hästi ning pakkuda teile tervist ja heaolu. Ootame teid ikka ja jälle Natural Me e-poodi – oleme teie jaoks alati avatud!

Positiivseid elamusi soovides,

Teie Natural Me

 

T  +372 6610 765 
Mob: +372 57703512