Soovin eripakkumisi

Miks orgaaniline?

 

Miks pöörata tähelepanu ilutoodetele, mis ei vasta teie standardile? Teaduslikult on tõestatud, et 85% nahale kantavatest ainetest imendub organismi. Natural Me-s  hindame toote iga koostisosa teie eest. Kõik tooted meie e-poes on valmistatud puhastest orgaanilistest koostisosadest -- need on plastikute, silikoonide, petrooleumi, värvide, kunstlike lõhnaainete, keemiliste säilitusainete ja teiste ohtlike koostisosade vabad, mida enamuses ilutoodetes leidub. Võite olla kindel, et ükski Natural Me "riiulitel" olev toode ei avalda halba mõju teie nahale ega organismile. 

Miks kasutada orgaanilisi ilutooteid?

Kolmel lihtsal põhjusel:

Orgaanilised ilutooted on nahale parimad.

Mida te oma nahale määrite, on lõpuks ka teie organismis. Sertifitseeritud orgaanilised tooted on valmistatud koostisosadest, mida on kasvatatud sünteetilisi putukamürke, herbitsiide ja geneetiliselt muundatud organisme kasutamata. Need tooted ei sisalda kahjulikke lisaaineid nagu petrooleumvaha, täitepulbrid ning kunstlikud kemikaalid. Kõik taimed ning nende mahlad ja õlid on kasvatatud mahepõllumajanduslikult ehk ilma keemiliste väetiste ja muude kahjulike sünteetiliste komponentideta. Lihtsamini öeldes, on sertifitseeritud orgaanilised tooted täiesti tervislikud ja looduslikud. Sünteetilised alternatiivid, aga väga kahjulikud.

Orgaanilised ilutooted on tihtilugu ainuke võimalus allergilistele ja väga tundliku nahaga inimestele, näiteks kui esineb aknet või ekseeme. Neil on väiksem tõenäosus nahka ärritada. Loomulikult on orgaaniline kosmeetika parim ja loomulähedaseim ka kasutamiseks vastsündinud beebidel ja rasedatel.

Orgaanilised ilutooted toimivad paremini.

Mõelge ilutoodetest kui toidust. Tänapäeva maailmas kasutatakse toidu töötlemises väga palju sünteetilisi ja võltskoostisosi. Kui aga minna kõrgkvaliteedilisse restorani, võid olla kindel, et sealses menüüs neid ei kasutata. Tippkokad teavad, et kõrge kvaliteedilise toidu loomiseks on vaja parima kvaliteediga koostisosi. Nad ei kasuta toidu tegemise juures kunstlikke maitseaineid, kuna looduslikud vürtsid ja taimed annavad toidule peenema ja eksklusiivsema maitse. Ilutoodete tootmine ei erine sellest suurel määral. Sertifitseeritud orgaanilise kosmeetika tooted toimivad paremini, kuna nende loomiseks on kasutatud parimaid koostisosi.

Enamik kosmeetika eksperte on ühisel arvamusel, et nahahoolduses kehtib tõde -- mida puhtam, seda parem. Seega toimivad orgaanilised tooted kõige paremini. Kuna looduslike toodete naturaalsete toimeainete sisaldus on orgaanilistes toodete suurem ja seega lähemal naha enda struktuurile, suudavad need ka paremini toetada naha loomulikku rakkude uuendamise-, niisutuse- ja kaitseprotsesse.

Orgaanilised ilutooted on keskkonnasõbralikud.

Orgaaniline põllumajandus välistab sünteetiliste kemikaalide ja väetiste kasutamise, kõige selle, millel on hävitav mõju veele, pinnasele ja meie tervisele. Orgaanilisi taimi kasvatatakse geneetiliselt muundamata organisme kasutamata. Need võivad kujutada suurt ohtu nii inimese kui keskkonna tervisele. Seega, kui hoolitsed enda tervise eest, aitad sa ühtlasi kaitsta meie õrna ökosüsteemi. Sellest võidavad kõik.